Siyasi
14 Kasım 2016 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Avukatın Üzerinden Çıkanlar Şoke Etti!!!

Haklarında açılan terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 4 Kasım günü Diyarbakır’dan Edirne’ye getirilerek F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi’ne konuldu. Demirtaş’tan 2 gün sonra da aynı cezaevine tutuklanan Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan da aynı cezaevine getirildi. Demirtaş ve Zeydan’ı cumartesi günü saat 14.50’de ziyarete avukatlarından F.L., geldi. F.L.’nin cezaevine girişi sırasında üzerinde bir cep telefonu bulundu.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda 12 Kasım 2016 günü saat 14.50 sıralarında PKK silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklu bulunan S.D. ve A.Z. ile görüşmek için gelen avukat F.L.’nin X-Ray cihazından geçirilen montunun yan dış cebi içerisinde 1 adet cep telefonu, telefona takılı 1 adet sim kart ve 1 adet hafıza kartı bulunduğu tespit edilmiştir” denildi. Konuyla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

F-16 PİLOTU ERDOĞAN'IN UÇAĞINI TAM VURACAKKEN !!!! ATATÜRK'ÜN KÖŞKÜ'nü GİZLİCE YIKTILAR! Arınç'tan Recep Tayyip Erdoğan'a Ağır Sözler!!!! BARZANİ'DEN ŞOK REFERANDUM ÇIKIŞI!..