Himmet Aktürk ÖLDÜ mü?? İşte Tüm Detaylar.

866 izlenme24 Ekim 2016
Reklamlar
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için birkaç gündür polisler tarafından arama çalışması yapılıyordu. Televizyoncu Müge Anlıda küçük Irmak'ı bulmak için ekibiyle birlikte olayı araştırıyordu.
MANİSA Alaşehir'i sarsan Irmak Kupal'ın katilini Müge Anlı bir itirafla ortaya çıkardı. 3.5 yaşındaki Irmak Kupal'a tecvz edip öldüren Himmet Aktürk kamera arkasında Müge Anlı'ya herşeyi itiraf etti. Himmet Aktürk'ün küçük kıza tcvüz etmesini 'kadınlar parayla benimle birlikte olmuyor' diyerek anlatması dehşet vericiydi. Aktürk küçük çocuklara cinsel istek duyduğunu da itiraf etti.

Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu. Irmak'ın cesedinin yerini söylemesini isteyen Müge Anlı'ya "Ben polisten korkuyorum. Bir yere koydum ama hatırlamıyorum. Döverler beni…" diyerek uzun süre direndi. Ardından da küçük Irmak'ı nereye gömdüğünü anlattı. Himmet Aktürk'ün küçük kızı öldürme sebebini"Kadınlarla birlikte olamıyorum. Parasızlıktan işte… " diyerek anlatması tüyleri diken diken etti.

Çok korktuğu ceza evine gönderilen vicdansız katil konulduğu hücrede kendini duvarlara vurarak yaraladı
Önce cezaevi revirine oradan da hastaneye kaldırılan sapık hakkında hastaneden açıklama bekleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Perfect Wonderfuly Perfect live Akıl Hastanesinde Şoke Eden Görüntüler!!!!! Super African

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hd Stage Dance