Siyasi
09 Mart 2017 ( 434 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’nu çeviren kişi AKP’li çıktı

CHP liderini,Sakarya'da TEM otoyolu gişeleri çıkışında karşılayanlar arasında bulunan Yakup Çoruh adlı bir vatandaş, Kılıçdaroğlu’ndan Atatürk’ün ilkelerini saymasını ve yeni anayasa teklifindeki maddelerden birini sormuştu. Çoruh sorularını yöneltirken AKP'li olmadığına da vurgu yaptı.

Ancak Çoruh'un sıkı bir AKP'li olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyadaki hesabında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile fotoğrafını profil resmi olarak kullanan Çoruh'un, birçok AKP'li siyasetçi ile fotoğraf paylaştığı da görüldü, Çoruh aynı zamanda AKP Genel Merkezi önünde çekildiği fotoğrafını da sayfasında yayınladı. Çoruh profilinde ‘Devletime ve reise hizmette sınırsızım, bu uğurda bir gün herkes kim olduğumu anlayacak' notunu paylaştı.

VALİYİ ZİYARET ETMİŞ

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş da, “Sakarya'da genel başkanımızı karşılayan bu şahsın sıkı bir AKP'li olduğunu öğrendik. Kendisinin partimizle uzaktan, yakından alakası yok. Sosyal medya hesapları AKP'li siyasiler ve AKP genel merkezi önünde çekilmiş fotoğraflarla dolu. Genel başkanımızı karşılamadan bir gün önce ise Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret ettiği bir fotoğrafı paylaşmış. Olayın provokasyon amaçlı olduğu açık” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadıköy’de açlık grevine destek eylemine polis müdahalesi: 16 gözaltı Zarrab ve Atilla’nın duruşmasında neler yaşandı? İşte Ayrıntılar Emeklilere Kötü Haber Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na yeni suç duyurusu